Technologia

Wkład:

Do produkcji balii i wanien kąpielowych, używamy laminatu z włókna szklanego. Materiał  ten jest bardzo trwały i jednocześnie lekki. Ponad to odporny na ogień, substancje chemiczne, warunki atmosferyczne. Gorące słońce ani też wiatr, czy mróz nie stanowią dla tego materiału zagrożenia. Dzięki zastosowaniu wkładu fiberglass nasze produkty są wszechstronne – przeznaczone do całorocznego użytku.

Drewniane panele:

Z zewnątrz, na całym obwodzie montowane są drewniane klepki. Kierując się szczególną dbałością o jakość produktu – używamy wyłącznie paneli z drewna modrzewiowego. Drewno modrzewiowe to materiał szczególnie ceniony w konstrukcjach zewnętrznych. Jest wytrzymały, elastyczny i małokurczliwy. Żywica ma działanie konserwujące drewno w dodatku uwalnia przyjemny zapach. Drewno z modrzewia jest bardziej odporne na szkodniki w porównaniu do sosny i świerka.

Piec:

Do podgrzewania wody służy piec wykonany ze stali nierdzewnej gatunek 304. Wspomniana stal posiada wysoką odporność na rdzę, jest odporna na korozję w większości kwasów utleniających się.

Wszystkie elementy stalowe (obręcze, narożniki, komin, osłona komina) również wykonane są ze stali 304.

Pokrywa:

Pokrywa z laminatu chroni przed słońcem, deszczem, zanieczyszczeniami mechanicznymi, utratą ciepła. Pozwala szybciej nagrzać i dłużej utrzymać pożądaną temperaturę.

Akcesoria:

Pompa hydromasażu  230V o mocy 1.1 kW

Przy opcji z hydromasażem jest zastosowany filtr aby wychwycić wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby zatkać rury, dysze czy pompę.

Dysze: w bali okrągłej montowanych jest 6 dysz powietrzno-wodnych natomiast  w wannie ogrodowej 10 dysz.

Światło LED – ma kilka kolorów, dotykowy zbliżający panel sterujący, zmiana kolorów może odbywać się manualnie lub automatycznie.